€ 14,80 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu aquaparku Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 maja 2019 18:24

Bez doświadczenia potrzebne osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu aquaparku. Zatrudnienie w Duisburgu aktualne od zaraz. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie dla pracowników.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Duisburg.

Wynagrodzenie: 14,80 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o czystość na określonej powierzchni;
  • wykonywanie prac zgodnie z grafikiem – sprzątanie szatni, basenów, toalet oraz restauracji itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • samodzielność;
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur miesięcznie;
  • ubrania robocze;
  • pełen etat;
  • umowę na 3 miesiące próbne, a dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy;
  • chemię oraz sprzęt do sprzątania.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z tytułem wiadomości: „Sprzątanie aquaparku, Duisburg/05/2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-sprzatanie-aquaparku-z-podstawowym-jezykiem-duisburg/

wyświetleń: 695, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3765cdad98179cbb