€ 10 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przewóz osób kierowca kat.B Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 lutego 2017 04:45

Dostępna od zaraz propozycja pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie jest możliwe w firmie Uber przy przewozie osób na terenie Monachium i okolicach.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przewożeniu osób nowoczesnymi samochodami firmy transportowej
  • zamawianie zleceń będzie odbywało się za pomocą aplikacji mobilnej
  • zadaniem pracownika będzie utrzymywanie porządku w aucie oraz dbanie o niego
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za bezpieczny i szybki transport klientów

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy kat.B
  • otwartość i kontaktowość
  • brak uzależnień
  • zdolność utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość
  • znajomość topografii miasta
  • posiadanie doświadczenia jako kierowca

Oferujemy:

  • telefon służbowy
  • nowoczesne samochody do dyspozycji – m.in. opel astra, vw golf, skoda octavia
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • jasne warunki pracy

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV po niemiecku oraz dopiskiem „Kierowca dla Ubera, Monachium” na adres:

einfach-losungen@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-przewoz-osob-monachium-uber/

wyświetleń: 1137, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 50758a3968b0483b