€ 1450 netto/mc

Oferta pracy w Niemczech od zaraz pomoc kuchenna bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 września 2021 20:56

Dla pomocy kuchennej aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w restauracji z Dortmundu bez znajomości języka. Darmowe zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 1450 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac zlecanych na bieżąco przez przełożonego;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy oraz o zastawę dla gości;
  • praca na zmywaku;
  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem stanowiska pracy oraz obsługą urządzeń kuchennych;
  • przygotowywanie składników.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie zadań;
  • sumienność;
  • pełna samodzielność;
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych;
  • atutem będzie wykształcenie gastronomiczne;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • próbną niemiecką umowę na 3 miesiące z opcją jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • płatny urlop;
  • ubezpieczenie;
  • darmowe zakwaterowanie oraz 3 posiłki w ciągu dnia + kawa i herbata, woda;
  • pracę od zaraz;
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
  • dodatki do wynagrodzenia.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod adresem e-mail:

pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Pomoc kuchenna w restauracji od zaraz, Dortmund – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-pomocy-kuchennej-bez-jezyka-w-restauracji-dortmund/

Nr ogł.: 8076138dc003a66f