€ 11,50 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie słodyczy bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2017 01:27

Dostępna od zaraz propozycja zatrudnienia w firmie z Kolonii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Praca Niemcy przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne
  • zadaniem pracownika będzie także kompletowanie artykułów potrzebnych do przygotowywania koszy prezentowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • staranne i dokładne wykonywanie zadań
  • pełna samodzielność
  • własny transport
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do dotrzymywania terminów
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z zamieszkania na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie lub pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • pracę od zaraz z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • pracę w Niemczech na atrakcyjnych warunkach
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Pakowanie zestawów słodyczy, Kolonia”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-slodyczy-bez-jezyka-kolonia/

wyświetleń: 1610, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3655944411b80483

2 komentarze aby “Oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie słodyczy bez języka Kolonia”

  1. dzien dobry jestem zainteresowany ta praca podejme ja od zaraz to jest moj numer kontaktowy 661 299 592 lub adres e mail luk-pietras@o2.pl prosze pilnie o odpowiedz z pozdrowieniami Łukasz Pietras

  2. Patrejsza dn. 24 sierpnia 2017 @ 18:21

    Witam. Jestem zainteresowana praca. Prosze o skontaktowanie sie ze mna pod podany powyzej adres. Dziekuje. Pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź do Łukasz Pietras