€ 1450 € brutto miesięcznie

Oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie czekoladek bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2016 23:42
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
czekoladki-produkcja-niemcy2

Od zaraz szukamy pracowników do fabryki z Berlina. Praca w Niemczech przy pakowaniu czekoladek, bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Miasto: Berlin.

Pensja miesięczna: 1450 euro brutto miesięcznie.

Zadania na stanowisku:

  • wizualne kontrolowanie jakości czekoladek;
  • odrzucanie pralinek uszkodzonych lub niespełniających wymogów;
  • pakowanie czekoladek do specjalnych, plastikowych wytłoczek;
  • osoby o dużej sprawności manualnej mogą być kierowane do zdobienia pralinek.

Oczekiwania:

  • sprawność manualna;
  • mile widziane aktualne badania sanepidu;
  • kultura osobista;
  • ścisłe przestrzeganie zasad higieny;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • bystrość, spostrzegawczość;
  • bezproblemowość;
  • dokładność i wyczucie.

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem;
  • odprowadzanie składek;
  • wstępne szkolenie;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • wsparcie polskiego koordynatora w kwestiach formalnych;
  • pomoc w relokacji jeśli istnieje taka potrzeba.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem pod adres mailowy:

dringende@europe.com z dopiskiem: pakowanie-czekoladek6/16.

UWAGA! CV w języku niemieckim spowoduje szybkie rozpatrzenie zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-slodyczy-od-zaraz-berlin/

wyświetleń: 3530, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 591574f4b087e568

8 komentarzy aby “Oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie czekoladek bez języka Berlin”

  1. Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.Obecnie przebywam w Niemczech ,proszę o e-maila jolantamikolaj8@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany praca prosze o kontakt 725004946

  3. Witam ,jestesmy z mezem zainteresowani pracą od zaraz ,wysyłałam cv do Państwa,prosze o kontakt beatka04021969@wp.pl

  4. Witam jestem zainteresowana praca nr tEL 724 798 310

  5. witam jestem zainteresowana nr tel 724 798 310

  6. Jestem zainteresowany tą ofertą prosze o maila na bodek3@onet.eu

  7. Jestem zainteresowny prosze o kontakt 517384029

  8. Witam byłam bym zainteresowana wraz z koleżankami pracą. Proszę o szybką odpowiedź

Zostaw odpowiedź do patrycja