€ 1886 euro/m-c brutto

Oferta pracy w Niemczech 2018 od zaraz na produkcji zabawek bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 marca 2018 02:31

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech 2018 dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz zatrudnimy w fabryce z Düsseldorfu na produkcji i przy montażu zabawek.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1886 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca manualna na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych
  • zadaniem pracownika będzie montaż elementów oraz dbanie o wysoką jakość towarów

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
  • szybkie uczenie się
  • uczciwość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zamieszkanie na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie (połowę pokrywa pracodawca)
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • możliwość podwyższania kwalifikacji
  • opiekę polskiego konsultanta

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o wysyłanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcja-zabawek/03/18 na adres e-mail:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-zabawek-bez-jezyka-dusseldorf/

wyświetleń: 1202, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 895aa2d8659fada

2 komentarze aby “Oferta pracy w Niemczech 2018 od zaraz na produkcji zabawek bez języka Düsseldorf”

  1. ID OGŁOSZENIA: 895AA2D8659FADA dn. 19 marca 2018 @ 20:31

    jestem zaiteresowany tą ofertą