€ 12 euro brutto za godzinę + dieta

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie bez języka rozbiórki Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2016 23:20
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
rozbiorki-wyburzenia-praca-budowa3

Poszukujemy pracowników na budowę do pomocy przy rozbiórkach w Hamburgu. Praca w Niemczech od zaraz, bez znajomości języka. Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik rozbiórek.

Miejsce pracy: Hamburg.

Wynagrodzenie: 12 euro brutto za godzinę plus 30 euro diety na dzień.

Opis stanowiska:
pracownik wykonuje zadania związane z rozbiórką budynków na terenie Hamburga. Zajmuje się wynoszeniem gruzu, demontażem armatury, skuwaniem płytek i innymi koniecznymi przy rozbiórce pracami.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • samodyscyplina;
  • sumienne podejście do pracy;
  • możliwość pracy w różnych godzinach;
  • doświadczenie będzie dodatkową zaletą;
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz;
  • uczciwość, dokładność, sumienność.

Oferujemy:

  • pracę na czas określony;
  • umowę o pracę;
  • zakwaterowanie płatne 8 euro za dzień;
  • możliwość przedłużenia umowy dla najlepszych;
  • dobre wynagrodzenie;
  • dofinansowanie posiłków – 30 euro diety dziennie.

Aplikacje:
CV w językach niemieckim lub polskim prosimy wysyłać pod adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w temacie: Pomocnik budowlany przy rozbiórkach, Hamburg.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-na-budowie-pomocnik-przy-rozbiorkach-bez-jezyka-hamburg/

wyświetleń: 3265, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 107574f32f27c53c

Linki sponsorowane

9 komentarzy aby “Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie bez języka rozbiórki Hamburg”

  1. Adam Golz dn. 3 czerwca 2016 @ 20:25

    Witam jestem zainteresowany ofertom pracy.Prowadze dzialalnosc budowlanom od 1991 roku. Ale musze zawiesic z powodu braku ludzi .Mam 48 lat njepie alkocholu wogule od 7 lat .Nm kontaktowy 665762586 .Pozdrawiam

  2. Marcin Witucki dn. 2 lipca 2016 @ 01:26

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Mam 23 lata i jestem studentem budownictwa. Sprawność fizyczna na dobrym poziomie i mogę pracować po 12-14h dziennie. Dobra znajomość języka angielskiego Posiadam doświadczenie z praktyk na budowie. Jeśli potrzeba więcej osób znajomy też jest zainteresowany. Nr kontaktowy 791762339 Proszę o kontakt na powyższy nr lub mail. Pozdrawiam

  3. martini1906 dn. 13 lipca 2016 @ 16:45

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą i gotowy do współpracy. Mam 30 lat doświadczenie w pracy za granicą (Wróciłem z francji 1 lipca 2016),chętny do pracy od dziś. Sumienny silny fizycznie bez nałogów, doświadczony w ciężkich pracach fizycznych na budowach. Zaangażowany w powierzone mi obowiązki,samodyscyplina,podejmę pracę od dziś z chęcią pracy na kilkanaście miesięcy.(Po 10 -12 h na dobę ) Bez problemu z dojazdem do Niemiec. Proszę o kontakt 787531727 Z poważaniem Marcin. Liczę na współpracę.

  4. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy mam 37 lat i doświadczenie na budowie ogólnie teł 660451338

  5. Cieśla Zbrojarz 518 053 835 dn. 1 września 2016 @ 16:56

    Wita pracowałem w Niemczech Rheda Wiedenbruck na stanowisku pracownik rozbiórki,Jestem silny,sprawny,mam doświadczenie,J.Niemiecki,uczę się,bez nałogu,gotowy do pracy po 10-12 godzin Gruz,młot ,wycinanie kabli,armatura,lubię ciężko prace,w Niemczech pracowałem na Sarajewach,rozbiórka

  6. Cieśla Zbrojarz 518 053 835 dn. 1 września 2016 @ 16:57

    Witam 30 lat Wołosz Krzysztof pracowałem w Niemczech Rheda Wiedenbruck na stanowisku pracownik rozbiórki,Jestem silny,sprawny,mam doświadczenie,J.Niemiecki,uczę się,bez nałogu,gotowy do pracy po 10-12 godzin Gruz,młot ,wycinanie kabli,armatura,lubię ciężko prace,w Niemczech pracowałem na Sarajewach,rozbiórka

  7. Witam.mam pytanie czy ogloszenie o prace jest dalej aktualne?

  8. przemysław chowaniec dn. 2 stycznia 2018 @ 15:09

    witam czy dalej aktualne nr tel 604108779

  9. witam czy to aktualne bo jestem zainteresowany pozdrawiam 015218570422

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.