€ od 13,50€/h +dieta

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie bez języka przy dociepleniach Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rostock
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2020 20:17

Pracodawca z Rostock szuka od zaraz budowlańców do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka na budowie przy dociepleniach z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Rostock.

Wynagrodzenie: od 13,50 Eur brutto na godz. + dieta netto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na budowie, gdzie zadaniem będzie montowanie ociepleń budynków.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego;
  • możliwość podjęcia pracy za granicą;
  • staranne, dokładne, rzetelne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • brak problemów z alkoholem.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem – także dla członków rodziny;
  • pełny wymiar godzin i możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • bardzo dobre wynagrodzenie, które zależy od kwalifikacji, a do tego dieta netto za każdy przepracowany dzień;
  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu wypoczynkowego;
  • odzież roboczą i obuwie;
  • dodatek urlopowy, a także świąteczny;
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu;
  • wsparcie ze strony agencji – wsparcie podczas ubiegania się o niemiecki zasiłek na dziecko, opiekę medyczną oraz tłumaczenie dokumentów;
  • zatrudnienie na dłużej.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +49 1521 816 8041

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-przy-dociepleniach-bez-jezyka-od-zaraz-w-rostock-2020/

Nr ogł.: 2085f0c6f03520e5