€ 10,50 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz kierowca kat.B bez języka Berlin dostawca pizzy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2018 01:28

Chętnie zatrudnimy w Berlinie Polaków bez znajomości języka na stanowisku kierowcy kat.B. Propozycja pracy w Niemczech od zaraz przy rozwożeniu pizzy do klientów.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,50 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • jest to praca na stanowisku kierowcy dla włoskiej restauracji
  • zadaniem pracownika będzie rozwożenie służbowym samochodem pizzy i makaronów do klientów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pobieranie należności, wydawanie paragonu i reszty

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • warunkiem koniecznym jest posiadanie prawa jazdy od co najmniej 2 lat
  • szybkie uczenie się
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • zaletą będzie znajomość niemieckiego na każdym poziomie
  • zdolność współpracy
  • motywacja do nauki podstawowych zwrotów i liczb w języku niemieckim

Oferujemy:

  • atrakcyjne prowizje od dostaw oraz napiwki od klientów
  • nowoczesne auta do dyspozycji
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • zamieszkanie za 150 euro miesięcznie
  • pracę do końca września lub dłużej

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Niemcy praca dla kierowcy kat.B – dostawcy pizzy, Berlin – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-ogloszenie-fizycznej-pracy-w-niemczech-dla-par-w-sklepie-od-zaraz-kolonia/

wyświetleń: 1038, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7445b59e312360fe

Linki sponsorowane

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.