€ 2500-2600/mc

Oferta pracy w Niemczech od zaraz Dortmund sprzątanie galerii handlowej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 września 2018 20:22
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sprzatanie obiektow praca zagranica 2018

Oferujemy pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu galerii handlowej z Dortmundu. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka niemieckiego. Zakwaterowanie płatne jest zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Początek zatrudnienia: od zaraz.

Wakaty: 5.

Zarobki: 2500 – 2600 euro miesięcznie brutto.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe sprzątanie centrum handlowego zgodnie z rozkładem;
  • opróżnianie koszy na śmieci;
  • reagowanie np. gdy coś się wyleje, wysypie – bieżące dbanie o porządek;
  • pilnowanie porządku w toaletach;
  • mycie podłóg.

Oczekiwania:

  • umiejętność działania w zespole;
  • zdolności manualne;
  • sprawność fizyczna;
  • zdolność szybkiego uczenia się;
  • sumienne wypełnianie obowiązków;
  • działanie pod presją czasu;
  • umiejętność dokładnego sprzątania;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • dobre, terminowo wypłacane zarobki;
  • wsparcie przy formalnościach;
  • dokładne szkolenie na początku;
  • początkowo umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • pomoc w organizacji zakwaterowania;
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę.

Aplikacje:

Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń, zawierających CV ze zdjęciem i dołączoną klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

W tytule wiadomości prosimy napisać:

„Niemcy, praca przy sprzątaniu galerii handlowej, Dortmund/09/2018”.

neuearbeit@berlin.com

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami, nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemczy-praca-od-zaraz-przy-sprzataniu-galerii-handlowej-dortmund-2018/

wyświetleń: 753, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3025b97dd342c819

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.