€ 1800-2300 euro/m-c brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B dostawca bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 marca 2017 01:23

Aktualnie poszukujmy kierowców kat.B bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz praca w Niemczech jako dostawca pizzy na terenie Stuttgartu przy rozwożeniu jedzenia na telefon.

Stanowisko: kierowca kat.B przy rozwożeniu jedzenia

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka podstawowa wynosi 9 euro/h brutto, z dodatkami i napiwkami pensja może wynosić od 1800 do 2300 euro za miesiąc

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na dostarczaniu klientom zamówionego jedzenia
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wydanie pizzy z paragonem, pobranie należności oraz wydanie reszty
  • zadania będą wymagały kontaktowania się z kuchnią, kasjerami oraz klientami

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • posiadanie ważnego prawa jazdy od co najmniej 2 lat
  • gotowość do pracy w weekendy oraz wieczorami
  • dotrzymywanie terminów
  • dobre zorganizowanie
  • nastawienie na osiąganie wyników
  • znajomość topografii miasta

Oferujemy:

  • szkolenia z podstaw języka niemieckiego przydatnych w pracy
  • płatne zakwaterowanie w cenie 150-200 euro za miesiąc
  • służbowy samochód oraz telefon
  • darmowa pizza w ciągu dnia pracy
  • wysokie wynagrodzenie

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

polnische-arbeiter@clerk.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-jako-dostawca-pizzy-stuttgart/

wyświetleń: 1173, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 67858c0902530b92

1 odpowiedź aby “Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B dostawca bez języka Stuttgart”

  1. Witam jestem zainteresowany ta oferta pracy moge rozpoczac od zaraz poz Wojtek Ustka posiadam od 30 lat kat b aktualne badania lekarskie poz.Wojtek tel.739610937

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.