€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla kierowców kat.B Neumünster kurier

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neumünster
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2016 23:17

Praca w Niemczech przy rozwożeniu przesyłek od zaraz. Firma przewozowa poszukuje kierowców kat.B do zatrudnienia w charakterze kurierów. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: kurier.

Miejsce pracy: Neumünster.

Wynagrodzenie: do ustalenia indywidualnie.

Zadania na stanowisku:

  • odbieranie paczek od klientów;
  • terminowe dostarczanie przesyłek do adresatów;
  • każdorazowo należy zabierać potwierdzenie odbioru;
  • rozliczanie się z pobranych pieniędzy oraz potwierdzeń w biurze firmy.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • prawo jazdy kat.B;
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów do 3,5 tony;
  • dobry język niemiecki;
  • kultura osobista, bycie miłym;
  • praca dla osób w wieku 25-45 lat;
  • odpowiedzialność i punktualność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie bezpłatne;
  • szkolenie wprowadzające;
  • jasne i uczciwe zasady współpracy;
  • umowę o pracę na długi czas.

Aplikacje:
Drodzy Państwo, zapraszamy do kandydowania. Prosimy wysłać CV pod adres: biuro@rzkancelaria.eu.

Prosimy wpisać w tytuł wiadomości: kurier.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-w-neumunster-kierowca-kat-b-kurier-przy-rozwozeniu-przesylek/

wyświetleń: 1501, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 968570e80877fd0d