€ 1600 miesięcznie brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka magazyn AGD Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2016 01:07

Poszukiwane są osoby bez znajomości języka i doświadczenia do zatrudnienia na magazynie AGD z Hamburga. Praca w Niemczech możliwa od zaraz przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 1680 euro brutto miesięcznie plus premie i dodatki

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie zajmującym się dystrybucją małego AGD znanej marki m.in. odkurzaczy, suszarek, mikserów, ekspresów do kawy, itd.
  • zadaniem pracownika jest przygotowywanie zamówień dla klientów
  • osoba zatrudniona wykonuje zadania wykorzystując skaner ręczny oraz elektryczny wózek paletowy

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dobra organizacja czasu
  • nastawienie na osiąganie celu
  • pomysłowość
  • umiejętność pracy w grupie
  • możliwość pracy od zaraz
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • niekaralność

Oferujemy:

  • wysokie zarobki oraz dodatki
  • miejsce do zamieszkania w cenie 200 euro miesięcznie
  • szkolenia wprowadzające

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca na magazynie małego AGD, Hamburg”. W wiadomości prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-agd-hamburg/

wyświetleń: 1257, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 986582108830c8e9

2 komentarze aby “Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka magazyn AGD Hamburg”

  1. Witam interesuje mnie praca na podanym wyżej stanowisku bardzo proszę o kontakt telefoniczny 784275436.Dziękuję.

  2. Prasca w Hamburg Witam jestem zainteresowany pracą mój kontakt to 48698552219