€ 9,31 za godzinę brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie bez języka Wallersdorf zbieranie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wallersdorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 maja 2016 20:43

Magazyn znanego producenta samochodów posiada wolne miejsca pracy w Niemczech. Przyjmujemy od zaraz osoby w Wallersdorf, bez znajomości języka, z zakwaterowaniem bezpłatnym oraz pomocą we wszelkich formalnościach.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce pracy: Wallersdorf.

Stawka: 9,31 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku pracy:

  • prowadzenie ewidencji;
  • kompletowanie zamówień;
  • pilnowanie porządku na hali magazynowej;
  • prace związane z obsługą wózka widłowego.

Wymagania:

  • chęć nauki nowych rzeczy;
  • sumienność i dokładność;
  • pracowitość;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dobra organizacja;
  • nastawienie na rzetelne wykonywanie obowiązków;
  • możliwość i chęć podjęcia pracy w Niemczech.

Zapewniamy:

  • liczne szkolenia i kursy przed wyjazdem-uprawnienia na wózki widłowe, kurs języka niemieckiego;
  • wyjazdy do Polski raz w miesiącu;
  • zakwaterowanie bezpłatne;
  • dobre wynagrodzenie;
  • początkowo umowę tymczasową z agencją, później przejście na stały kontrakt.

Dla kandydatów:
Osoby zainteresowane zatrudnieniem zapraszamy do składania aplikacji poprzez dane kontaktowe:

tel 531-604-000,
olga.rodak@workservice.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/magazynier-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-i-doswiadczenia-wallersdorf/

wyświetleń: 2021, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3305745d94a1b792

1 odpowiedź aby “Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie bez języka Wallersdorf zbieranie zamówień”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą Proszę o info mój tel +48 883898250 +48 696163937