€ 15 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech na lotnisku od zaraz przy sprzątaniu terminala Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 17 marca 2018 00:12

Od zaraz zatrudnimy na lotnisku z Monachium Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego. Opcja atrakcyjnej pracy w Niemczech przy sprzątaniu powierzchni terminala.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 15 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na lotnisku przy sprzątaniu terminala
  • zadaniem pracownika będzie mycie podłóg, czyszczenie toalet, sprzątanie części restauracyjnej oraz dezynfekcja poręczy
  • inne bieżące3 obowiązki

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w sprzątaniu dużych powierzchni
  • status osoby niekaranej
  • dobra kondycja
  • pracowitość
  • samodyscyplina
  • gotowość do pracy na zmiany
  • dokładność i staranność
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • pracę na cały etat
  • szkolenia
  • wsparcie koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do przesyłania zgłoszeń z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Sprzątanie lotniska z Monachium 03.2018”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-terminala-lotniska-w-monachium-2018/

Nr ogł.: 965aac08db2fc06

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.