€ 8 - 10 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech na budowie rozbiórki bez języka od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2019 22:22

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech na budowie przy rozbiórkach aktualna od zaraz. Oferta bez znajomości języka z Hamburga. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik budowlany przy rozbiórkach.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 8 – 10 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie demontowanie okien, drzwi, skuwanie płytek, ale też sortowanie materiałów budowlanych, jak i wynoszenie gruzu;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • pracowitość;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • mile widziane będzie doświadczenie w branży budowlanej, a także znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie;
  • zatrudnienie na cały rok, a do tego duża liczba godzin oraz zleceń;
  • pracę  od zaraz.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała oferta pracy, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 48 531 229 669.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-od-zaraz-przy-rozbiorkach-hamburg/

Nr ogł.: 2305ca5ea4650036

Linki sponsorowane