€ 1474 euro brutto/mc plus bon

Oferta pracy w Niemczech kierowca kat.B, kurier rozwożenie paczek Brunszwik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Brunszwik
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 listopada 2015 00:56

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla Polaków przy rozwożeniu przesyłek. Zatrudnienie dla kierowców kat.B jako kurierów w centrum logistycznym z Brunszwiku.

Stanowisko: kurier – kierowca kat.B

Miasto: Brunszwik, Niemcy

Zarobki: 1474 euro brutto/mc plus bon towarowy o wartości 91 euro, dla najlepszych pracowników możliwość otrzymania premii uznaniowej w wysokości do 400 euro

Zadania:

  • dzień pracy rozpoczyna się na magazynie przy sortowaniu i załadunku towarów na samochód od godziny 5 i trwa do 15-16 do zdania paczek nieodebranych
  • obowiązkiem będzie rozwożenie paczek na określonym obszarze
  • codzienny przydział to ok. 70-80 paczek

Oczekiwania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobra organizacja
  • punktualne stawianie się w pracy
  • brak nałogów
  • miła aparycja, wysoka kultura osobista
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie z możliwością otrzymania atrakcyjnych premii
  • zorganizowane odpłatne zamieszkanie w cenie 150 euro za miesiąc
  • zatrudnienie odbywać się będzie na umowie o pracę na stałe

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie formularzy poprzez stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-kuriera-kat-b-przy-rozwozeniu-przesylek-brunszwik/

wyświetleń: 1673, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 549564a2fcaa5625