€ 14,07 euro/brutto

Oferta pracy w Niemczech jako operator maszyn produkcyjnych od zaraz w Haren (Ems)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Haren
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 marca 2022 00:47
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
147129922_2860809257492029_3894933335232034228_o

Od zaraz w miejscowości Haren (Ems) legalna praca w Niemczech na produkcji jako operator maszyn. Ogłoszenie dostępne również bez znajomości języka niemieckiego!

Miejsce pracy Haren (Ems)

Zakres obowiązków:
• Ustawianie parametrów oraz obsługa maszyn produkcyjnych
• Nadzorowanie procesów produkcji zgodnie z wytycznymi, unikanie zastojów
• Przeprowadzanie drobnych prac konserwacyjnych oraz napraw
• Przenoszenie gotowych produktów do odpowiednich pojemników
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy w zakładzie przemysłowym oraz zdolności technicznych
• Rzetelność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie
• Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego, ale chęci do nauki! – (bezpłatny intensywny kurs j. niemieckiego)
• Gotowość do pracy zmianowej
• Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Zatrudnienie na dłuższy okres bezpośrednio w zakładzie docelowym w oparciu o niemiecką umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 14,07 € brutto/h + dodatki
• Po 3 miesiącach wzrost stawki do 14,57€ brutto/h!
• Szkolenie wdrożeniowe w języku polskim
• Różnorodne możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji
• Bezpłatna odzież robocza
• Komfortowe zakwaterowanie
• Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Concept Plus Sp. z o.o.
Biuro Lublin
Zapraszam do kontaktu telefonicznego 505 865 179 lub 814 400 972
Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:
mp@cp-personal.com

Brak tagów

wyświetleń: 177, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 567623db4c31b3b4