€ 10,50 - 13,50 Eur brutto/h

Oferta pracy w Niemczech sprzątanie kina bez języka od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2019 20:38

Interesująca oferta pracy w Niemczech od zaraz w Hanowerze przy sprzątaniu kina. Ogłoszenie skierowane jest do osób bez znajomości języka i bez doświadczenia. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 10,50 – 13,50 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie kina, a przeważnie sal projekcyjnych – odkurzanie, wycieranie i pranie tapicerki oraz wymiatanie śmieci;
  • sprzątanie również toalet, holu oraz wynoszenie odpadów itp.

Wymagania:

  • przykładanie się do wykonywania powierzonych zadań;
  • bez nałogów;
  • z wysoką motywacją;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu;
  • elastyczność, sumienność;
  • odpowiedzialność i pracowitość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia;
  • zorganizowane zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące w cenie 220 Euro miesięcznie od osoby (a osoby, które będą chciały przedłużyć umowę, muszą sobie same zorganizować zakwaterowanie);
  • wdrożenie w zadania.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą aplikować poprzez e-mail: Stellenanzeige@contractor.net

Do aplikacji proszę załączyć aktualne CV, a w tytule e-maila wpisać” „Sprzątanie kina/Hanower/imię i nazwisko”.

Na zgłoszenia czekamy do II połowy stycznia, a po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH

Kapuzinerstraße 24, 80337 München

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-przy-sprzataniu-kina-bez-znajomosci-jezyka-hanower/

Nr ogł.: 1905c2f962418f69

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.