€ 1600 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech Hamburg bez języka dla par przy pakowaniu przekąsek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 września 2016 22:02

Ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza w fabryce słonych przekąsek. Zatrudnienie w Hamburgu dla par bez znajomości języka przy pakowaniu wyrobów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz
Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy
Zarobki: 1600 euro miesięcznie brutto

Zadania:

  • pracownik odpowiadać będzie za pakowanie słonych przekąsek przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie również kontrola jakości wyrobów oraz zdejmowanie gotowych paczek z taśmy i wkładanie ich do kartonowych pudełek
  • pracownik będzie zatrudniony w fabryce produkującej słone przekąski

Wymagania:

  • wysoka kreatywność, zorganizowanie, pracowitość
  • szybkie przyswajanie wiedzy
  • chęć rozwoju własnej osoby
  • posiadanie aktualnej książeczki z sanepidu z badaniami do pracy z żywnością
  • brak problemów z wzięciem udziału w szkoleniu wdrażającym, które jest bezpłatne i trwa jeden dzień

Oferujemy:

  • legalną umowę o pracę, zgodną z niemieckimi warunkami
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • możliwość podjęcia pracy natychmiast dla par
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie ok. 200 euro za dobę od singli i 300 euro od par
  • możliwość rozwoju w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy wszystkich do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Praca w Niemczech pakowanie przekąsek, Hamburg”

W wiadomości należy załączyć aktualne dane kontaktowe, CV oraz LM.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-pakowanie-slonych-przekasek-hamburg/

wyświetleń: 1761, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 99757c9713ca1e34

1 odpowiedź aby “Oferta pracy w Niemczech Hamburg bez języka dla par przy pakowaniu przekąsek”

  1. Dla par. pilnie poszukujemy pracy, Jesteśmy na ukończonych kontraktach mój tel, 500 146 765. Pilne