€ 1500 netto/mc

Oferta pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej bez języka od zaraz Monachium 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 stycznia 2022 20:04

Zatrudnienie w restauracji z Monachium bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Niemczech 2022 dla pomocy kuchennej. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 1500 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako pomoc kuchenna w restauracji;
  • zadaniem pracownika będzie wspieranie prac na kuchni;
  • obsługiwanie urządzeń, przygotowywanie składników, dbanie o porządek w miejscu pracy, praca na zmywaku itp.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dokładność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • optymizm;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • wielozadaniowość;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • przyjazny zespół współpracowników;
  • niemiecką umowę;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie;
  • pomoc koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastmail.com z podaniem tytułu: Pomoc kuchenna, Monachium 2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-w-restauracji-dla-pomocy-kuchennej-bez-jezyka-od-zaraz-munchen-2022/

Nr ogł.: 84961d5b0c78306b

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.