€ 2150-2650 brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par bez języka produkcja kremu czekoladowego Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2020 20:23

Bez doświadczenia potrzebne od zaraz osoby lub pary do pracy w Niemczech na produkcji kremu czekoladowego. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2150 – 2650 € brutto na mc w zależności od kwalifikacji, doświadczenia i znajomości języka niemieckiego.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał zadania na różnych etapach produkcji, ale każde nowe zadanie będzie poprzedzone szkoleniem pracowniczym;
  • najważniejszym zadaniem pracownika będzie, np. odmierzanie składników, obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o porządek w miejscu pracy, pakowanie produktów oraz przeprowadzanie kontroli jakości;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • dokładne i niezawodne wykonywanie zadań;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia oraz znajomość języka niemieckiego;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć rozwijania się.

Oferujemy:

  • pracę na trzy zmiany;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pełny wymiar godzin – pracę przez 5 dni w tygodniu po 8 godzin;
  • niemiecką umowę, która będzie podpisywana w wersji polskiej oraz niemieckiej;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • wsparcie koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 150 € na mc od osoby albo 250 € na mc od pary.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 08/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-kremu-czekoladowego-koln/

wyświetleń: 717, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8455f341a051865d