€ 1550 euro miesięcznie brutto

Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka magazyn odzieżowy Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 maja 2016 22:44

Poszukujemy dwóch par do pracy w Niemczech na magazynie z ubraniami zlokalizowanym w Düsseldorfie. Zatrudnienie bez znajomości języka dla Polaków, w trybie zmianowym.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy.

Wynagrodzenie: 1550 euro miesięcznie.

Zadania na stanowisku pracy:

  • kompletowanie zamówień;
  • przygotowywanie towaru do wysyłki;
  • montaż zabezpieczeń na ubraniach;
  • metkowanie odzieży;
  • przełożony będzie zlecał zadania na bieżąco.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • sprawność fizyczna;
  • elastyczność czasowa;
  • możliwość pracy również na noce;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • odpowiedzialne podejście do zadań;
  • sumienność;
  • mile widziane osoby bez nałogów.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie w dobrych warunkach w cenie 200 euro od osoby lub 250 euro od pary;
  • szkolenie wstępne;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • zatrudnienie zmianowe;
  • rotacyjny grafik.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem oraz kilka słów na swój temat prosimy wysyłać pod adres mailowy:

neuearbeit@berlin.com

W temacie prosimy wpisać: „Praca na magazynie z odzieżą dla par, Düsseldorf 2016″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-magazynie-bez-jezyka-dusseldorf/

wyświetleń: 1972, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 442573c39c74d43c

Linki sponsorowane