€ 11 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie perfum od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 maja 2017 23:49

Propozycja pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnimy od zaraz w fabryce z Bremen przy pakowaniu perfum z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Bremen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 11 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na rozpakowywaniu oraz ponownym pakowaniu buteleczek z perfumami
  • zadaniem pracownika będzie także etykietowanie oraz zakładanie zabezpieczeń przed kradzieżą

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • dobra kondycja
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz na okres około 6 tygodni
  • zaangażowanie i pracowitość
  • status osoby niekaranej
  • dokładność i staranność
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony bez możliwości przedłużenia
  • bezpłatne zakwaterowanie w czasie trwania kontraktu
  • możliwość pracy przy innych projektach realizowanych przez agencję
  • opiekę polskiego konsultanta

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Perfumy, Bremen”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-perfum-bremen/

wyświetleń: 1616, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 340592dfb7b7fd28

3 komentarze aby “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie perfum od zaraz Bremen”

  1. Jestem zainteresowana pracą od zaraz , kontakt 694 017 220

  2. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy od zaraz proszę kontakt mój num tel 739591796

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy od zaraz proszę o kontakt 737 995 710

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.