€ 9 euro brutto/godz

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Düsseldorf pakowanie słodyczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Wymagane doświadczenie: Bez doświadczenia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 września 2015 01:26

Fabryka słodyczy poszukuje pracowników bez znajomości języka do pakowania wyrobów przy taśmie produkcyjnej. Niemcy praca w Düsseldorfie od zaraz na stanowisku pakowacza.

Zadania:
– kontrolowanie jakości słodyczy na taśmie produkcyjnej
– sortowanie i usuwanie z taśmy słodyczy nie spełniających wymaganych norm jakościowych
– pakowanie słodyczy w folie i ponowne układanie na taśmie

Wymagania:
– szybkość i odpowiedzialność
– bardzo dobre zdolności manualne
– umiejętność pracy pod presją czasu
– samodzielność

Oferujemy:
– pracę na zmiany
– zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową lub umowę o pracę
– szkolenie w języku polskim na stanowisku pakowacza
– ubezpieczenie
– stały kontakt z polskim koordynatorem
– pomoc przy znalezieniu zakwaterowania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy na poniższy adres:

Ogłoszenie nieaktualne.

ID ogłoszenia: 80355c38076a1c6b

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Düsseldorf pakowanie słodyczy”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowana praca w Panstwa firmie ,jestem osoba szybka ,o duzych zdolnosciach manualnych icheci do pracy.Zapraszam do kontaktu.Tel. 669809596 Lub e-mail.