€ 1350 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz Hanower pakowanie galanterii skórzanej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2015 02:06

Pilnie poszukujemy pracowników do pakowania galanterii skórzanej w Hannoverze. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz galanterii skórzanej

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 1350 euro brutto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Hannover, Niemcy

Zadania:

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna jest za pakowanie galanterii skórzanej – portfeli, etui, kosmetyczek, teczek, toreb, pasków. Towar pakuje się do pudełek firmowych z załączeniem materiału zabezpieczającego przed zarysowaniem oraz certyfikatu autentyczności.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dynamiczne tempo
  • ostrożność, delikatność, zręczność, lojalność
  • zdolności manualne
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak problemów z kontrolą rzeczy oraz szafki pracowniczej po każdej zmianie
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zniżki na wyroby firmowe
  • zapewnione szkolenie wdrażające
  • wsparcie oraz kontrola polskiego managera
  • płatne 200 euro miesięcznie miejsce zakwaterowania

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pakowanie galanterii skórzanej, Hannover” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com
Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-jezyka-pakowanie-galanterii-skorzanej-hannover/

wyświetleń: 2325, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 90956676b4f7759a

5 komentarzy aby “Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz Hanower pakowanie galanterii skórzanej”

  1. joanna stokłosa dn. 9 grudnia 2015 @ 12:39

    Witam. Chetnie podejme prace. Prosze o kontakt 786875358

  2. witam jestem zainteresowana oferto pracy prace moge podiac od zaraz czekam na telefon 695923006

  3. witam jestem zainteresowana oferto pracy prace moge podjac od zaraz tel 695923006

  4. mateusz grodzki dn. 28 grudnia 2015 @ 21:13

    witam
    jesteśmy we dwoje zainteresowani ofertą pracy.
    Proszę o kontakt e-mail,lub telefon788755318

  5. Witam jestem zainteresowany pracą, możliwość podjęcia od zaraz. Proszę o kontakt e-mail lub telefon 538 905 996