€ 1760 euro/m-c brutto

Oferta pracy w Niemczech 2017 bez języka na produkcji dań od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2017 01:02

Atrakcyjna praca w Niemczech 2017 na produkcji dań mrożonych kuchni włoskiej i chińskiej. Od zaraz zatrudnimy w fabryce z Kolonii osoby bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1760 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją gotowych oraz mrożonych posiłków kuchni azjatyckiej oraz włoskiej
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie zadań związanych z obróbką termiczną m.in. ustawianiem maszyn
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie także kontrola jakości oraz pakowanie wyrobów

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie doświadczenia w pracach produkcyjnych
  • brak uzależnień
  • motywacja do nauki języka niemieckiego
  • znajomość przepisów BHP do pracy z żywnością
  • ważna książeczka sanepidu
  • brak przeciwwskazań do pracy w niskiej temperaturze

Oferujemy:

  • miejsce do zamieszkania za 200 euro miesięcznie
  • pracę z okresem próbnym oraz możliwością stałego zatrudnienia
  • możliwa podwyżka do 1950 euro za miesiąc dla osób przedłużających współpracę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „produkcjadanmrozonych/08/17”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-dan-mrozonych-koln/

wyświetleń: 982, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 86859920cec8cddb

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.