€ 12,50-15,50 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji czekolady od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 grudnia 2017 01:48

Propozycja zatrudnienia w manufakturze czekolady z Berlina dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz praca w Niemczech na produkcji słodyczy.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 12,50 do 115,50 za godzinę brutto w zależności od poziomu języka niemieckiego oraz doświadczenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca na produkcji w związku z otwarciem nowej linii czekolad nadziewanych
  • zadaniem pracownika będzie obsługa taśmy i maszyn, kontrola jakości, itp.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • sumienność i pracowitość
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • szybkie uczenie się
  • umiejętność pracy zespole

Oferujemy:

  • pracę na podstawie legalnej umowy z okresem próbnym
  • możliwość dłuższego zatrudnienia
  • płatne zamieszkanie – 250 euro miesięcznie za osobę lub 350 od pary
  • zaplecze socjalne
  • pracę na zmiany, także w nocy
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Produkcja czekolad, Berlin”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolad-berlin/

wyświetleń: 1766, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1745a31a74cf00f7

1 odpowiedź aby “Oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji czekolady od zaraz Berlin”

  1. witam wraz z dziewczyną szukam pracy gdzie będziemy mogli wspólnie zarabiać. doświadczenie na produkcji posiadam język komunikatywny… jestem mobilny i chętny do współpracy. pozdrawiamy