€ 10.15 € brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie od zaraz w Ibbenbüren 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ibbenbüren (Nadrenia Północna-Westfalia)
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 października 2020 12:10

Aktualna od zaraz propozycja legalnej pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie w Ibbenbüren przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie w komfortowych warunkach będzie zapewnione.

Zakres obowiązków:
Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
Skanowanie towarów
Inwentaryzacja
Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
Różnorodny zakres obowiązków
Nowoczesne miejsce pracy
Wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
Komfortowe zakwaterowanie
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
Wymagania:
Gotowości do pracy zmianowej
Sprawnego zapamiętywania liczb
NIE WYMAGAMY znajomości języka niemieckiego, ale jeśli znasz język niemiecki, to możesz liczyć dodatkowo na atrakcyjne benefity!
Samodzielności, dokładności
Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Prawo jazdy mile widziane

mp@cp-personal.com

wyświetleń: 329, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4155f90310a7ea97

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.