€ 11,90 euro/h

Oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie przy dociepleniach Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 września 2016 03:24

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych bez znajomości języka przy tynkowaniu i dociepleniach. Oferta z Kolonii z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik do dociepleń
Lokalizacja: Kolonia, Wuppertal oraz Remscheid, Niemcy
Wakaty: 6
Stawka godzinowa: 11,90 euro

Opis stanowiska:

  • prace budowlane polegające głównie na montażu dociepleń budynków oraz tynkowaniu – ręcznym i maszynowym
  • obowiązkiem dodatkowym będzie przeprowadzanie napraw elewacji i prace przy rozbiódkach

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy budowlańca, szczególnie przy dociepleniach i tynkowaniu
  • zdolności manualne
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy zgodniej z prawem pracy
  • pomoc w przygotowaniu odpowiednich dokumentów i przy tłumaczeniach
  • pomoc polskojęzycznego konsultanta
  • zamieszkanie
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres mailowy: niemcy@irkl.pl w tytule wiadomości prosimy dopisać: PRACOWNIK DO DOCIEPLEŃ

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-przy-dociepleniach-tynkowaniu-bez-jezyka-koln/

Nr ogł.: 37357d207466c1ea