€ 10 euro za godzinę brutto

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Hamburg na magazynie z częściami samochodowymi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2016 00:20

Poszukujemy pracowników na magazyn hurtowni z częściami samochodowymi w Hamburgu. Aktualna praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka z możliwością skorzystania z zasiłku kindergeld.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Niemcy.

Stawka godzinowa: 10 euro za godzinę brutto.

Numer referencyjny: magazyn/04/16

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zamówień klientów:
  • komisjonowanie towarów;
  • rozładunek dostaw i rozmieszczenie ich na magazynie;
  • pilnowanie porządku na hali;
  • obsługa systemu komputerowego (rejestry, nadzór nad stanem magazynowym).

Wymagania wobec kandydatów:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • plusem będzie doświadczenie w pracy na magazynie lub przy częściach samochodowych;
  • obsługa komputera;
  • umiejętność skutecznej i szybkiej pracy;
  • sumienność, odpowiedzialność.

Gwarantujemy:

  • zakwaterowanie płatne w okolicach pracy;
  • pracę na długi czas z możliwością awansu;
  • zatrudnienie na dwie zmiany;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • możliwość korzystania z zasiłku kindergeld.

Aplikacje:
CV z dopiskiem w postaci numeru referencyjnego prosimy wysyłać pod adres: Leiharbeiter@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-z-czesciami-samochodowymi/

wyświetleń: 1570, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1365706cac18a30f

1 odpowiedź aby “Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Hamburg na magazynie z częściami samochodowymi”

  1. Witam jestem zainteresowany oferta pracy Obecnie w Polsce pracuje na Magazynie od 6 lat