€ 9 /h brutto plus dodatki i premie.

Od zaraz oferta pracy w Niemczech z podstawowym językiem sprzątanie lotniska w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 18 stycznia 2016 20:29
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sprzatanie-lotniska

Lotnisko w Monachium poszukuje od zaraz osób z podstawową umiejętnością języka do sprzątania pomieszczeń i hali.  Fizyczna praca w Niemczech z zapewnionym zakwaterowaniem i dojazdami do zakładu zatrudnienia. Zapewniamy zakwaterowanie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.
Wynagrodzenie: 9 euro za godzinę brutto.
Lokalizacja: Niemcy, Monachium.

Zadania:

  • dbanie o porządek na terenie lotniska;
  • opróżnianie koszty na śmieci;
  • sprzątanie i dezynfekcja toalet.

Wymagania:

  • zaangażowanie i duża dokładność;
  • schludny wygląd;
  • punktualność i rzetelność;
  • uczciwość;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • umowę bezpośrednio z pracodawcą;
  • stabilne zatrudnienie;
  • pracę na zmiany;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • zakwaterowanie 3 km od lotniska;
  • transport do pracy;
  • pomoc w załatwieniu formalności.

Aplikacje:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez formularz na stronie: http://praca.gratka.pl/oferta/sprzataczka-na-lotnisku-niemcy-3098928.html
lub poprzez kontakt telefoniczny na numer 12 661 64 00

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Konieczna następująca klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/sprzataczka-na-lotnisku-niemcy-3098928.html

Nr ogł.: 856569cb44416409

2 komentarze aby “Od zaraz oferta pracy w Niemczech z podstawowym językiem sprzątanie lotniska w Monachium”

  1. oferta sprzataczka na lotnisku nr3098928 dn. 20 stycznia 2016 @ 15:40

    Witam.Jestem poważnie zainteresowany tą pracą.mam 56 lat obecnie pracuję w Holandii na barce jako sternik i bosman.Jestem zdyscyplinowany ,pracuje wHolandii od 2007r więc wiem co to jest punktualność,uczciwość obowiazkowość,jestem osobą wolną od nalogow.Chcę podjąć taką pracę jak najdłużej.Rezygnuję z dotychczasowej ze wzgledu na charakter czyli praca na wodzie,chcę teraz w pomieszczeniu.

  2. joanna osica dn. 29 stycznia 2016 @ 01:09

    Witam ,pracowałam na lotnisku chopina w warszawie przez 7 lat . znam procedury bezpieczeństwa ,wiem na czym ta praca polega .na poważnie z mężem podejmiemy taką pracę .poproszę o kontakt.

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.