€ 13,50 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na myjni bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2018 06:53

Dostępna od zaraz opcja pracy fizycznej pracy w Niemczech. Możliwość zatrudnienia na myjni samochodowej z Monachium dla pracowników bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny na myjni

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 13,50 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w myjni ręcznej na parkingu centrum handlowego
  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie i mycie aut klientów podczas pobytu w galerii
  • obowiązki będą wykonywane z użyciem profesjonalnych sprzętów, środków oraz preparatów czyszczących i konserwujących

Wymagania:

  • staranne wykonywanie obowiązków
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zamieszkanie blisko pracy w pokoju dla 2 osób za 260 euro miesięcznie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • dużą ilość godzin
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • kompleksowe szkolenia
  • szansę rozwoju oraz nabywania nowych umiejętności

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysłania CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca fizyczna na myjni samochodowej, imię i nazwisko”

W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-myjni-recznej-monachium/

wyświetleń: 1565, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 6645a850c4387029

6 komentarzy aby “Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na myjni bez języka Monachium”

  1. Witam interesuje mnie z mężem propozycja pracy proszę o odpowiedź jezeli aktualne

  2. Jestem zainteresowana proszę o odpowiedź

  3. jestem zainteresowany ta oferta pracy mój numer telef. 004915171510581

  4. jestem zainteresowany

  5. jestem zainteresowany 5 lat pracy na myjni w polsce

  6. Jestem zainteresowany doświadczenie na stanowisku 2lata proszę o kontakt sylwiaforszpaniak@wp.pl

Zostaw odpowiedź do jacek zak

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.