€ 8,50 euro brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka Stuttgart sortowanie odzieży

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2015 02:34

Fizyczna praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia od zaraz. Oferta ze Stuttgartu przy sortowaniu odzieży używanej na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Termin: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto

Obowiązki:

  • obsługiwanie taśmy produkcyjnej
  • fizyczna praca polegająca na sortowaniu odzieży

Oczekiwania:

  • szybkie tempo pracy
  • spostrzegawczość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność, lojalność, punktualność
  • energiczność
  • brak uczuleń, alergii czy problemów z oddychaniem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego
  • pracodawca zapewnia pomoc przy zorganizowaniu kwatery
  • atrakcyjne warunki pracy i płacy

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające aktualne dane kontaktowe oraz CV prosimy przesłać za pomocą poczty elektronicznej:

OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE

wyświetleń: 1431, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 47855d50bf52b3cd