€ 2400€ + dieta + zakwaterowanie

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka Berlin przeprowadzki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 listopada 2018 19:01

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy przeprowadzkach. Zatrudnienie w Berlinie dla Polaków bez znajomości języka. Na miejscu jest zorganizowane zakwaterowanie bezpłatne.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Początek pracy: od zaraz.

Wynagrodzenie: 2400 euro plus 15 euro dziennie diety.

Zakres obowiązków:

  • praca ma charakter fizyczny;
  • demontaż mebli, wynoszenie ich przewóz;
  • rozładunek sprzętów i mebli oraz montaż na nowym miejscu;
  • jest to praca zespołowa, zdarzają się wyjazdy do innych miejscowości.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie bezpłatne w Berlinie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • samodzielność, logiczne myślenie;
  • elastyczność godzinowa;
  • odpowiedzialne podejście;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • kultura osobista;
  • dobry stan zdrowia;
  • samodyscyplina.

Aplikacje:

CV ze zdjęciem oraz terminem dyspozycyjności do rozpoczęcia pracy prosimy wysyłać pod adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Nr. ref.fp/a/11/18.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-berlin/

wyświetleń: 957, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8705bec12e196b4f