€ 12,60 brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka sortowanie owoców od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 marca 2020 20:27

Pracodawca z Hanoweru poszukuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla Polaków przy sortowaniu owoców bez języka z zakwaterowanie zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Haniower.

Wynagrodzenie: 12,60 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sortowaniu owoców, a są to przeważnie owoce egzotyczne;
  • zadaniem będzie przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości, a także praca manualna przy taśmociągu.

Wymagania:

  • dostępność o zaraz;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w wysokości 300 Eur na mc za pokój + media – pracodawca pokrywa ten koszt w połowie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia;
  • pomoc polskiego koordynatora oraz wsparcie przy sprawach organizacyjnych oraz urzędowych;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie zarówno dla pracownika, jak i jego rodziny;
  • płatny urlop;
  • pełny etat.

Aplikacja:

CV należy przesłać na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z tytułem: Sortowanie owoców, Hanower + imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sortowaniu-owocow-hanower/

Nr ogł.: 5175e7cd86b142ff