€ 10 euro /h brutto plus prowizja

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz myjnia samochodowa Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 czerwca 2016 22:56
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
myjnia-auto

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez znajomości języka w myjni samochodowej. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz, na podstawie legalnej umowy na stabilnych warunkach.

Stanowisko: pracownik myjni samochodowej.

Miejsce pracy: Berlin.

Stawka godzinowa: 10 euro za godzinę brutto plus premia za każde umyte auto.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska:
Myjnia zlokalizowana jest na podziemnym parkingu jednego z berlińskich centrów handlowych.
Osoba zatrudniona zajmuje się sprzątaniem oraz myciem samochodu, podczas kiedy klient robi zakupy i korzysta z usług galerii. Pracownik odkurza tapicerki, poleruje elementy plastikowe, gumowe oraz myje szyby, lusterka i karoserię.

Wymagania:

  • gotowość do pracy fizycznej;
  • dobry stan zdrowia;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • sumienne i odpowiedzialne podejście;
  • zwracanie uwagi na szczegóły;
  • precyzja i dokładność;
  • niekaralność poparta zaświadczeniem;
  • prawo jazdy kat.B;
  • samodzielność;
  • motywacja i kultura osobista.

Oferujemy:

  • start już na początku lipca 2016;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy;
  • kwaterę płatną 200 euro za miesiąc;
  • wsparcie polskiego managera;
  • odpowiedzialne stanowisko.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres mailowy:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w temacie „MYJNIA SAMOCHODOWA, Berlin. Imię, nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-berlin-dla-polakow/

wyświetleń: 2136, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 775576136b2774af

6 komentarzy aby “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz myjnia samochodowa Berlin”

  1. piotr trela dn. 27 czerwca 2016 @ 09:42

    praca na myjni samochodowej

  2. Dzień dobry,
    Wysłałam już maila, lecz brak odpowiedzi. Proszę o nr kontaktowy.
    Pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowany panstwa ofertą . Podeslalem na meila dane . Kiedy mozna spodziewac sie odpowiedzi z panstwa strony ?

  4. Wraz z kolegą jestesmi zainteresowani ofertą . Możemy wyjechac w kazdej chwili . Kontakt bukowiec99@onet.pl

  5. Marek97 dn. 3 lipca 2016 @ 21:11

    Witam, mam trzy osoby chętne od zaraz do podjęcia sie tej pracy kazdy posiada prawo jazdy kategori B E-mail marek-cwirzen@o2.pl te 783840732

  6. Dominik Muszyński dn. 5 lipca 2016 @ 19:34

    Witam,
    Wraz z kuzynem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy przedstawioną przez państwa na tym portalu. Jesteśmy skorzy do pracy i gotowi podjąć zatrudnienie od zaraz. Cechuje nas energiczność, skrupulatne wypełnianie powierzanych zadań oraz umiejętność pracy zarówno w zespole jak i samodzielne spełnianie wyznaczonych zadań.
    Dziękuję za poświęcony nam czas i liczę na pozytywną opowiedź.

    Pozdrawiam

    Dominik Muszyński

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.