€ 12,85 brutto/h

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka dla par sortowanie odzieży od zaraz Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 września 2021 22:15

Pracodawca z Cottbus potrzebuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie będzie zorganizowane bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Cottbuus.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 9.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne sortowanie używanej odzieży oraz akcesoriów.

Wymagania:

  • dobra zdrowie – praca w warunkach silnie alergennych;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładność;
  • zdyscyplinowanie;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • punktualność;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • strój roboczy;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • przyuczenie, więc doświadczenie nie jest potrzebne.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM  ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail: arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem tytułu: Sortowanie odzieży używanej, Cottbus

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-sortowanie-odziezy-od-zaraz-cottbus/

Nr ogł.: 3056149fc0e72dc1