€ 1480 euro brutto/mc

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka dla par sortowanie odpadów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 maja 2016 02:02

Sortownia odpadów z Kolonii oferuje zatrudnienie przy recyklingu. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka dla par przy segregowaniu śmieci na linii.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 1480 euro brutto miesięcznie

Zadania:

  • praca w pozycji stojącej przy taśmie
  • pracownik ręcznie sortuje – rozdziela odpady

Wymagania:

  • wytrzymałość na warunki pracy w sortowni
  • gotowość do wykonywania pracy fizycznej
  • brak nałogów
  • chęć i gotowość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • wysoka odpowiedzialność
  • możliwość pracy zmianowej
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • wdrożenie i gruntowne szkolenie z zakresu BHP
  • odzież roboczą wraz z porządnymi butami i rękawicami

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca dla par przy recyklingu, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy
źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-fizyczna-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-sortowaniu-odpadow-kolonia/

wyświetleń: 1468, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 94257350f399e7d1

1 odpowiedź aby “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka dla par sortowanie odpadów Kolonia”

  1. Prosze o kontakt jestem zainteresowana wraz z chlopakiem 794464108