€ 14 euro/h brutto

Od zaraz stała praca w Niemczech przy sprzątaniu lokali biurowych Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 lipca 2017 01:37

Dostępna od zaraz dobrze płatna praca w Niemczech jako sprzątaczka. Zatrudnimy w Düsseldorfie przy sprzątaniu biur osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik sprzątający

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 14 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu biur lub powierzchni usługowych w godzinach wieczornych

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w sprzątaniu powierzchni biurowych lub komercyjnych
  • sumienność i pracowitość
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • uczciwość

Oferujemy:

  • legalną pracę w Niemczech w oparciu o legalną umowę na czas nieokreślony
  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość zamieszkania w wynajętych mieszkaniach (300 euro miesięcznie za pokój w
  • mieszkaniu, 400 kawalerka oraz 550 mieszkanie 2-pokojowe)
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych po rozpoczęciu pracy

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-w-dusseldorf-od-zaraz-z-podstawowym-jezykiem/

wyświetleń: 1119, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 91259710ab4322c4

1 odpowiedź aby “Od zaraz stała praca w Niemczech przy sprzątaniu lokali biurowych Düsseldorf”

  1. Ich bin in Jobabanengebot interessiert während der Reinigung.Ich habe Erfahrung.Deutsche sprache grundkenntnisse .Ich bin eine Frau ,ehrich und gewissenhaft in ihren aufgaben.Aufrichtig Wioletta Szalajda