€ do ustalenia

Od zaraz sprzątanie domów i mieszkań dam pracę w Niemczech Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 lipca 2015 14:50

Uwaga! Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz. Zatrudnienie w Bremen dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Zarobki: stawka do ustalenia

Obowiązki:

  • Pracownik samodzielnie dojeżdża do klientów i sprząta w powierzonych pomieszczeniach.
    Często praca odbywa się kiedy klienci są w pracy.
    Staramy się aby były to stałe zlecenia – np. typowe sprzątanie domów jak np. odkurzanie, wycieranie kurzy, sprzątanie łazienek, kuchni, pranie, mycie naczyń ale zdarzają się zlecenia sprzątania np. po różnego rodzaju uroczystościach.

Oczekiwania:

  • osoba nie może bać się ciężkiej pracy
  • obowiązkowość
  • dynamiczne tempo pracy
  • umiejętność dobrania odpowiedniej chemii do sprzątania
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • wsparcie w organizowaniu kwatery
  • opiekę na miejscu polskiego przedstawiciela
  • pomoc w formalnościach np. uzyskanie meldunku, Kindergeld, itp
  • wysokie zarobki
  • możliwość zatrudnienia na stałe

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą oferta prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ogloszenie@wygaslo

wyświetleń: 1861, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 762559a93f8dd928

1 odpowiedź aby “Od zaraz sprzątanie domów i mieszkań dam pracę w Niemczech Bremen”

  1. odpowiedz na ogloszenoe dn. 17 lipca 2015 @ 12:37

    Chętnie podejmę sie pracy, jestem w na miejscu, proszę kontakt.

    Pozdrawiam
    Patrycja żak