€ 8,90 euro brutto/h + zamieszkanie

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach winogron Kaiserslautern

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kaiserslautern
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 września 2016 04:56

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach winogron na plantacji z Kaiserslautern. Zatrudnienie od zaraz w winnicy przy winobraniu dla 5 osób.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach winogron
Miejscowość: Kaiserslautern
Liczba miejsc do obsadzenia: 5
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 8,90 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • ścinanie kiści winogron i pakowanie ich do skrzynek lub koszy
  • prace porządkowe na plantacji

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów z kręgosłupem i możliwość przenoszenia cięższych rzeczy
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • dyspozycyjność do końca listopada 2016

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zamieszkanie zapewnione bezpłatnie
  • pracę sezonową do listopada 2016

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Niemcy praca sezonowa przy zbiorach winogron, Kaiserslautern” na poniższy adres kontaktowy:

  • Beschaftigung@germanymail.com

„Niemcy praca sezonowa przy zbiorach winogron, Kaiserslautern”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-sezonowa-na-plantacji-zbiory-winogron-od-zaraz-w-winnicy-kaiserslautern/

wyświetleń: 2001, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 98857e5d902b17cc

3 komentarze aby “Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach winogron Kaiserslautern”

  1. proszę się zadzwonić pod numer 508 586 029 albo 518 416 474

  2. jjestem zajnteresowana oferta prosze o kontakt 509795378

  3. Witam,jesteśmy z kolega zainteresowani ofertą pracy. Proszę o kontakt 536440559

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.