€ 9,19 brutto/h

Od zaraz sezonowa praca Niemcy zbiory malin jeżyn i truskawek bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 czerwca 2019 19:38

Poszukiwane od zaraz osoby do sezonowej pracy w Niemczech 2019 przy zbiorach malin, jeżyn i truskawek. Oferta ze Stuttgartu bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie owoców miękkich, czyli malin, truskawek i jeżyn;
  • sortowanie owoców i przygotowywanie ich do wysyłki;
  • prace pielęgnacyjne oraz odchwaszczanie;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • dyspozycyjność na około 2 – 3 miesiące;
  • status ucznia lub studenta;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • wytrzymałość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • 48 godzin pracy w tygodniu przez 6 dni;
  • wynagrodzenie co miesiąc płacone w gotówce;
  • raz w tygodniu można pobrać zaliczkę w wysokości 100 Eur;
  • zakwaterowanie w cenie 7 Eur na dobę w 4-osobowych kontenerach mieszkalnych.

Aplikacja:

Koszt wyjazdu to 650 PLN, a obejmuje ono opiekę polskiego biura w trakcie kontraktu, bilet do Niemiec i polisę.

Zgłoszenia można wysyłać na adres: niemcy@bispol.com albo pod numerem telefonu: 134463295 albo 782745508.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorze-malin-jezyn-truskawek-2019-stuttgart/

Nr ogł.: 4895cfdf798745aa