€ 9,19 brutto/h

Od zaraz sezonowa praca Niemcy bez języka przy zbiorach truskawek 2020 Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 maja 2019 17:40

Poszukujemy chętnych do sezonowej pracy w Niemczech bez języka przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie 2020 dla Polaków od zaraz w Bremen z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach truskawek.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 9,19 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie truskawek.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • pracowitość;
  • przykładanie się do swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie dla najbardziej wydajnych pracowników;
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 3,50 Eur na dzień w pokojach 2 – 3 osobowych;
  • możliwość korzystania z rowerów, aby pojechać na zakupy do najbliższej miejscowości;
  • dostęp do wspólnej kuchni.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: truskawki-pracade@wp.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-truskawek-bremen-2019/

Nr ogł.: 6085cf0fe3ba3b02

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia