€ 13,50 euro za godzinę brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu terminala na lotnisku Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2017 01:47

Dobrze płatna praca w Niemczech od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka. Ogłoszenie zatrudnienia przy sprzątaniu terminala na lotnisku w Monachium.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 13,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna będzie polegała na sprawnym sprzątaniu terminala lotniska
  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie czynności takich jak: sprzątanie toalet, wynoszenie śmieci, mycie podłóg, wycieranie stołów zgodnie z grafikiem

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w sprzątaniu dużych powierzchni
  • dobra prezencja
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pozytywne nastawienie
  • dobre maniery
  • ważne zaświadczenie o byciu niekaranym

Oferujemy:

  • wsparcie w załatwianiu formalności oraz znalezieniu zakwaterowania
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • bardzo dobre zarobki
  • ubrania i buty robocze, środki i sprzęt do sprzątania
  • opłacanie przez pracodawcę składek
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „sprzatanielotniska/04/2017”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-z-podstawowym-jezykiem-sprzatanie-lotniska-od-zaraz-monachium/

wyświetleń: 1075, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 28958f7d1c0232b9