€ 14,50 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu terminala na lotnisku Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 listopada 2017 00:38

Chętnie zatrudnimy od zaraz na lotnisku z Monachium. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu terminala dla 6 kandydatów z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Monachium, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Płaca: 14,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zespołowym sprzątaniu terminala na lotnisku
  • do zadań pracownika będzie należało utrzymywanie porządku w toaletach, biurach, poczekalniach oraz salach odpraw

Wymagania:

  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • zdolność pracy w grupie
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • status osoby niekaranej
  • elastyczność i otwartość
  • staranne wykonywanie obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu dużych powierzchni

Oferujemy:

  • szkolenia dla pracowników
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę z okresem próbnym z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy pakowaniu wędlin, Rostock, imię i nazwisko”.

W wiadomości należy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest podanie numeru kontaktowego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-na-lotnisku-w-monachium/

wyświetleń: 996, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 9335a11db4b509cb