€ 14,50 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu pomieszczeń biurowych Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2018 05:08

Dostępna od zaraz praca w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego. Oferta zatrudnienia w Hanowerze przy sprzątaniu biur lub innych obiektów komercyjnych.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 14 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na sprzątaniu większych powierzchni
  • zadaniem pracownika będzie dbanie o estetyczny wygląd pomieszczeń
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wyrzucaniem śmieci, włączaniem zmywarki, sprzątaniem toalet, sal konferencyjnych oraz pokoi socjalnych

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • status osoby niekaranej
  • świetne zorganizowanie
  • ważne prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • pracę w stałych godzinach, od 16 do północy
  • atrakcyjne zarobki oraz dodatki
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy z okresem próbnym
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji z podaniem nr. ref.: sprzatanie-biur/03/18 na adres:

Leiharbeiter2017@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-marca-2018-sprzatanie-biur-hanower/

wyświetleń: 909, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 7505abc1bb3a91c7