€ 11,50

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań, domów, biur w Wietze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wietze
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2020 12:00

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur, domów i mieszkań prywatnych w rejonie Wietze. Konieczna minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Zakres obowiązków:

Sprzątanie mieszkań pracowniczych, biur, prywatnych domów itp.
Odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie, dezynfekowanie

Oferujemy:

Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu bezpośrednio w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus (www.clean-plus.net)
Szkolenie wdrożeniowe
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do świadczonej pracy w wysokości 11,50 € brutto/h
Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)
Bezpłatną odzież roboczą
Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Wsparcie w organizowaniu zakwaterowania
Współpracownicy z Polski
Zwrot kosztów przejazdu z Polski do Niemiec (max. 100 €)

Wymagania:

Doświadczenia na podobnym stanowisku
Prawa jazdy kat. B – wymóg konieczny
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Sumienności, rzetelności
Wytrzymałości fizycznej

opole@cp-personal.com

wyświetleń: 257, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 8515f3e6dcdc1bac

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.