€ 12 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 20 października 2015 04:00

Oferujemy zatrudnienie w Bremen przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Niemcy praca od zaraz dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego. Niewymagane doświadczenie.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Zarobki: 12 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • regularne sprzątanie domów i mieszkań
  • porządkowanie powierzchni zgodnie z życzeniem klientów

Oczekiwania:

  • pracowitość
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • komunikatywność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • motywacja
  • dokładność
  • odpowiedzialność
  • mobilność, mile widziane osoby z własnym samochodem

Zapewniamy:

  • szkolenie wprowadzające w obowiązki
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniżej podany adres:

Ogłoszenie nieaktualne

wyświetleń: 1621, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1256258a6f9259d

1 odpowiedź aby “Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Bremen”

  1. Dzień dobry jestem Patryk mam 22 lata i byłbym zainteresowany oferta jestem na Miejscu w Bremen i jestem gotowy podjąć prace od zaraz.Poproszę o kontakt +4915217752020.