€ 12 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu autobusów bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 września 2017 01:57

Propozycja zatrudnienia w Sttutgarcie dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu autobusów i tramwajów znajdujących się na zajezdni.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 12 euro brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie sprawne sprzątanie tramwajów i autobusów na zajezdni w godzinach nocnych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się myciem szyb, odkurzaniem, wynoszeniem śmieci, praniem tapicerki oraz wietrzeniem

Wymagania:

  • motywacja do osiągania wyników
  • umiejętność pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • świetna organizacja czasu
  • pracowitość i zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • pracę na cały etat
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • zakwaterowanie na miejscu w zależności od standardu od 150 do 250 euro miesięcznie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych pracą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende@europe.com z dopiskiem „sprzatanie-w-zajezdni/09/17”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-autobusow-stuttgart-2017/

wyświetleń: 1016, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 26459b5ac0d4146e

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.